loading

Yorumcular

At Yarışı Editör Yorumları

At yarışı coşkusunu AltılıGanyan.com'da yaşamaya hazır mısınız? AltılıGanyan.com, at yarışı tahmin ve yorumları sayfası ile TJK heyecanına ortak olmanızı sağlıyor. Bu sayfada sizin için özel olarak yer alan yorumcular, hem size hazır kupon oluşturmada yardımcı oluyor, hem de atlar hakkında yaptıkları kıymetli yorumlarıyla yarışlara dair öngörülerini ve tahminlerini paylaşıyor. Siz de en güncel at yarışı editör yorumlarını AltılıGanyan.com üzerinden takip ederek bu dinamik dünyaya adımınızı atabilir ve milyonlarla birlikte at yarışı coşkusunu yaşayabilirsiniz. Uzman editörlerimiz tarafından yapılan at yarışı yorumlarını burada anbean takip edebilirsiniz.

Uzman Yorumculardan Uzman At Yarışı Yorumları

Bu sayfada AltılıGanyan.com editörlerinin en güncel at yarışı yorumlarını ve tahminlerini okuyabilir, bu tahmin ve öngörülerden esinlenerek kuponlarınızı oluşturabilirsiniz. Her gün özel olarak verilen at yarışı tahminleri, at yarışı bankolarından atların son form durumlarına kadar pek çok farklı bilgiyi barındırıyor. Dünyanın dört bir yanında koşulan en heyecanlı at yarışlarını yorumlarıyla birlikte bu sayfadan takip edebilir ve bu at yarışı heyecanını doruklarda yaşayabilirsiniz. Türkiye?deki ünlü hipdromlar dışında dünyanın dört bir yanında koşulan; Mülheim Almanya, Gulfstream Park ABD, Wolverhampton Birleşik Krallık gibi hipodrom ve koşular için yapılan at yarışı yorum, tahmin ve öngörüleri, uzman AltılıGanyan.com editörlerinin elinden çıkıyor ve burada sizi karşılıyor. Dilerseniz her bir yorumcunun kendi sayfasını ziyaret edebilir ve daha önceki koşulara dair yaptığı yorumları da okuyabilirsiniz.

Dünyada At Yarışları Hakkında

At yarışları, dünyanın en eski ve en yaygın sporları arasında yer alıyor. Günümüzde safkan atlarla yapılan at yarışları, düz ve engelli koşu olmak üzere ikiye ayrılıyor. Düz koşularda en değerli atlar yarışı katılırken bu tarz yarışların ödülleri de diğerlerine göre daha büyük olabiliyor. Engelli koşular esnasında ise yaşça daha büyük olan atlar, daha kalın ve yüksek engelleri aşmaya çalışıyor. Bu bahsi geçen klasik at yarışlarının yanı sıra aynı zamanda "yaşa göre ağırlık" ve "handikap" koşuları da bulunuyor. Bu yarışlarda farklı ağırlıklarda ve farklı yaşlarda atlar yarıştırılabiliyor. Bir koşunun başlayabilmesi için iki farkı yöntem kullanılabiliyor. İlk yöntemde pisti enlemesine kesen şeritlerin oluşturduğu başlama kapıları kullanılırken ikinci tür çıkışlarda her at için ayrı bir bölme kullanılıyor ve bu bölmelere "starting box" adı veriliyor. Günümüzde at yarışları dendiği zaman akla ilk olarak İngiltere geliyor. 1750 yılında Newmarket'ta kurulan Jokey Kulübü tarafından düzenlenen beş klasik koşulardan en önemlisi Derby yarışı oluyor. At yarışının popüler olduğu diğer ülkelerin başında ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Fransa geliyor. Elbette at yarışlarının daha heyecanlı olmasını sağlayan bir etmen olan bahis, bahsin ilk yasal adresi AltılıGanyan.com'da şahlanıyor. Siz de Kentucky Derby, Belmont Stakes ve Preakness Stakes gibi dünyaca ünlü yarışları AltılıGanyan.com'da takip edebilir ve hemen kupon oluşturabilirsiniz.

Türkiye'de At Yarışları Hakkında

Dünyada olduğu gibi at yarışları ve altılı ganyan, Türkiye'de de yoğun ilgi görüyor. Ülkemizde ilk at yarışlarının Osmanlı döneminde Bursa'da yapıldığı biliniyor. Türk spor tarihinde kökeni 17. yüzyıla dayanan ve adeta ata sporu olarak sayılabilecek at yarışları, bugün Veliefendi Hipodromu başta olmak üzere ülkemizin farklı hipodromlarında ve bölgelerinde milyonlar tarafından takip ediliyor ve heyecanla izleniyor. Türkiye Jokey Kulübü bünyesinde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Kocaeli, Bursa, Diyarbakır, Elazığ ve Şanlıurfa gibi şehirlerimizde sık sık at yarışları düzenleniyor. Bunların yanı sıra düzenli olarak Cumhurbaşkanlığı Kupası, Başbakanlık Kupası ve TBMM Kupası gibi özel yarışlar da yine TJK bünyesinde organize edilebiliyor. Ülkemizde aralıksız olarak en uzun süre yapılan spor ise elbette 1927 yılından bu yana yapılmakta olan Gazi Koşusu oluyor. Tüm bu at yarışlarına ve çok daha fazlasına AltılıGanyan.com  aracılığıyla tanıklık edebilir, tercihlerinize göre bir at yarışı kuponu oluşturabilir ve bu sayfadaki editör yorumlarından ve tahminlerinden de esinlenerek bahsin keyifli dünyasını deneyimleyebilirsiniz. Güncel bültene At Yarışı Bülteni sayfamızdan erişebileceğiniz gibi tüm yarış sonuçlarına At Yarışı Sonuçları sayfamız üzerinden anlık olarak ulaşabilirsiniz. Canlı at yarışı yayın keyfi ise TJK TV sayfamızda sizi bekliyor!

Devamını gör
loading
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle